Školní družinka v září

První dny letošního školního roku jsme strávili povídáním a prohlížením fotografií z prázdnin, seznamováním se s novými kamarády. Společně jsme vytvářeli pravidla chování a připomněli si pravidla zacházení s hračkami a hrami. Počasí nám přálo, chodili jsme na školní hřiště a na vycházky, kde si děti nasbíraly kaštany. Kaštany jsou studené a hladké na dotyk, plné života, síly a energie. Nohama jsme je přemísťovali, posouvali a procházeli se po nich bosky a rukama kutáleli, házeli, cvrnkali a třídili podle hmatu. Září bylo ve družince tvořivé i relaxační, slunečné i deštivé a plné dobrých nápadů a her.